Kliendipäev

Kliendipäev

Kliendipäeval jagame olulist informatsiooni laseroperatsioonidest

Registreeri kliendipäevale

Registreeri kliendipäevale

Laseroperatsioone teeme kuni 45 aastastele patsientidele!

Tule tasuta kliendipäevale

Silmalaseri kliendipäevad on toimunud juba üle 7 aasta ning siiani oleme veendunud, et see on parim viis laseroperatsioonide tutvustamiseks. Kohale tulnud huvilistele räägib Silmalaseri peaarst Dr Kai Noor lahti kõik olulised detailid, mis laser-operatsioonidega kaasnevad. Pärast ettekannet saavad kõik küsida küsimusi. Kui küsimus on privaatse loomuga, saab seda küsida ka arsti käest nelja silma all.

Miks tasub tulla?

Lisaks olulise informatsioonile pakume kõikidele osalejatele laseroperatsiooni eeluuringu tasu võrra soodsamalt*. Eeluuringu sobiva toimumisaja saab broneerida kliendipäeval. Kliendipäevad toimuvad Silmalaseri Kawe esinduses, kus on müügil ka lai valik tippkvaliteediga optikat. Seega kuulamist-vaatamist on palju! Lisaks on oluline märkida laseroperatsioonide hinnad Silmalaseris: klassikaline Lasik Advance maksab 900€ ja kõige populaarsem valik Femto Lite maksab 1500€.

* Kui kliendipäeva külastaja teostab pärast eeluuringut laseroperatsiooni Silmalaseris, on laseroperatsiooni hind talle eeluuringu maksumuse võrra soodsam (25 eur). Eeluuringu tasu kliendile ei tagastata!

Oluline info

Hetkel ei ole ühtegi kliendipäeva tulemas. Jäta oma kontaktid ja me võtame Sinuga ühendust, kui uus kuupäev selgunud.

Vaata ka lähemalt laseroperatsioonide kohta