Kliendipäev

Kliendipäev

Kliendipäeval jagame olulist informatsiooni laseroperatsioonidest

Registreeri kliendipäevale

Registreeri kliendipäevale

Laseroperatsioone teeme kuni 45 aastastele patsientidele!

Tule tasuta kliendipäevale

Silmalaseri kliendipäevad on toimunud juba üle 7 aasta ning siiani oleme veendunud, et see on parim viis laseroperatsioonide tutvustamiseks. Kohale tulnud huvilistele räägib Silmalaseri peaarst Dr Kai Noor lahti kõik olulised detailid, mis laser-operatsioonidega kaasnevad. Pärast ettekannet saavad kõik küsida küsimusi. Kui küsimus on privaatse loomuga, saab seda küsida ka arsti käest nelja silma all.

Miks tasub tulla?

Lisaks olulise informatsioonile pakume kõikidele osalejatele tasuta laseroperatsioonide eeluuringu, mille sobiva toimumisaja saab broneerida kliendipäeval. Kliendipäevad toimuvad Silmalaseri Kawe esinduses, kus on müügil ka lai valik tippkvaliteediga optikat. Seega kuulamist-vaatamist on palju! Lisaks on oluline märkida laseroperatsioonide hinnad Silmalaseris: klassikaline Lasik Advance maksab 900€ ja kõige populaarsem valik Femto Lite maksab 1500€.

Oluline info

Hetkel ei ole ühtegi kliendipäeva toimumas. Saada meile registreerimise vormi kaudu oma kontaktandmed ja me võtame Sinuga ise ühendust, kui järgmise kliendipäeva kuupäev on selgunud.

Vaata ka lähemalt laseroperatsioonide kohta