Vabane prillidest ja läätsedest

Taasta oma silmade tegelik teravus

Tule laseroperatsiooni eeluuringule

Tule laseroperatsiooni eeluuringule

Võtame Sinuga ise ühendust ja lepime kokku sobiva eeluuringu aja.

Ava maailmale oma silmad ja saa nägijaks!

Soovid panna prillid mälestuseks karpi ja lõpuks ometi näha maailma oma silmadega? Jätta ebamugavad läätsed vannituppa ja vaadata hommikul peeglisse ilma piiranguteta? Laseroperatsioon taastab Su silmade tegeliku teravuse.

Sinu silmade tervis on meile tähtis

Oleme Eesti suurim silmaravi täisteenust pakkuv erakliinik ning viime läbi pea kõiki silmatervisega seotud protseduure. Läheneme iga kliendi heaolule personaalselt. Nii saame pakkuda just Sinu silmadele sobivat operatsiooni.

Prillidest vabaks kahe päevaga

Registeeri end eeluuringule, mille järel määrab raviarst Sinu silmadele sobiva operatsiooni. Vastame kõikidele küsimustele ja selgitame protseduuri. Prillidest vabaks saab 2 päevaga - esimesel toimub eeluuring ja seejärel Sulle sobival päeval operatsioon.

Milliseid laseroperatsioone teostame?

Meie kliinikus viiakse läbi kõiki refraktiiv-kirurgia operatsioone. Kõige kaaseaegsem on vaid laseriga teostatav FEMTO-LASIK. Maailmas enim läbiviidud laseroperatsioon on LASIK. Vanema tehnoloogiaga protseduurid on PRK ja PTK. Meie juurde tulles võite olla ka kindlad, et eeluuringu teostab spetsialiseerunud arst ja laser-operatsiooni viib läbi kogenud silmakirurg. Täna teevad Silmalaseris laseroperatsioone dr Kai Noor (teinud üle 15000 silma-operatsiooni) ja dr Harras Mölder (teinud üle 20000 silmaoperatsiooni).

Sinu silmad on erilised ja ainulaadsed

Silmalaseris on Sinu silmade tervis kindlates kätes. Meie raviarst vaatab läbi eeluuringu tulemused, viib vajadusel läbi lisauuringuid ning seejärel annab täpse ülevaate, milline laseroperatsioon sobib kõige paremini just Sinu silmadele. Oleme mõistnud, et laseroperatsioonide võimaluste ja pakkumiste arv on ajapikku sedavõrd kasvanud, et patsientidel on täna raske teha õige valik. Nii läheneme igale inimesele personaalselt ja anname ülevaate sobivast protseduurist alles eeluuringu järel.

Sobivustest

Vasta paarile lihtsale küsimusele ja saad teada, kas Sul on esmased eeldused laseroperatsiooni läbiviimiseks.

Sobivustest

Paindlik tasumine

Eeluuringu järel aitavad soovi korral meie klienditeenindajad Sul täita järelmaksu vormid. Tutvustame Sulle järelmaksu võimalusi ja oleme igati toeks positiivse vastuse saamiseks järelmaksu pakkujalt.

Vaata järelmaksu pakkujaid