Vabane prillidest ja läätsedest

Vabane prillidest ja läätsedest

Taasta oma silmade tegelik teravus

Tule laseroperatsiooni eeluuringule

Tule laseroperatsiooni eeluuringule

Võtame Sinuga ise ühendust ja lepime kokku sobiva eeluuringu aja.

Pikima kogemusega Eestis

Silmalaseri kirurg Kai Noor viis Eesti esimese laseroperatsiooni läbi aastal 1999. Sellest hetkest peale on Silmalaser teinud nägijaks tuhandeid silmi. Aastate jooksul oleme pidevalt täiendanud operatsioonide tehnoloogiat ning pakume tänaseks kõiki maailmas levinud parimaid laseroperatsioonide liike.

Püsivalt soodsad hinnad

LASIK ADVANCED 900€ / Klassikaline laseroperatsioon (enne 1800€)

FEMTO LITE 1500€ / Eelmise põlvkonna Femto Lasik, lõikus vaid laseriga (enne 2400€)

FEMTO BALANCE 2400€ / Kõige kaasaegsem laseroperatsiooni
tehnoloogia, lõikus vaid laseriga

Operatsioonide hind on kahele silmale.

Kui Sa pole kindel, kas Sul on esmased eeldused laseroperatsiooni läbiviimiseks, proovi enne Silmalaseri sobivustesti.

Sobivustest

Milliseid laseroperatsioone teostame?

Meie kliinikus viiakse läbi kõiki refraktiiv-kirurgia operatsioone. Uusim tehnoloogia on vaid laseriga teostatav Femto Balance, mille puhul laser jälgib väga täpselt patsiendi individuaalse sarvkesta kuju. Teostame ka eelmise põlvkonna laseroperatsioone Femto Lite ja Lasik. Meie juurde tulles võite olla ka kindlad, et eeluuringu teostab spetsialiseerunud arst ja laseroperatsiooni viib läbi kogenud silmakirurg. Täna teevad Silmalaseris laseroperatsioone dr Kai Noor (teinud üle 15000 silma-operatsiooni) ja dr Harras Mölder (teinud üle 20000 silmaoperatsiooni).

Sinu silmad on erilised ja ainulaadsed

Silmalaseris on Sinu silmade tervis kindlates kätes. Meie raviarst vaatab läbi eeluuringu tulemused, viib vajadusel läbi lisauuringuid ning seejärel annab täpse ülevaate, milline laseroperatsioon sobib kõige paremini just Sinu silmadele. Oleme mõistnud, et laseroperatsioonide võimaluste ja pakkumiste arv on ajapikku sedavõrd kasvanud, et patsientidel on täna raske teha õige valik. Nii läheneme igale inimesele personaalselt ja anname ülevaate sobivast protseduurist alles eeluuringu järel.

Vaata videot

Prillidest vabaks kahe päevaga

Registeeri end eeluuringule, mille järel määrab raviarst Sinu silmadele sobiva operatsiooni. Vastame kõikidele küsimustele ja selgitame protseduuri. Prillidest vabaks saab 2 päevaga - esimesel toimub eeluuring ja seejärel Sulle sobival päeval operatsioon. 

Vaata operatsioone

Järelmaks

Eeluuringu järel aitavad soovi korral meie klienditeenindajad Sul täita järelmaksu vormid. Tutvustame järelmaksu võimalusi ja oleme igati toeks positiivse vastuse saamiseks järelmaksu pakkujalt. Kõik vajalikud lepingud sõlmime kohapeal ja vastused tulevad minutidega!

Vaata järelmaksu pakkujaid