Kampaaniate tingimused

FACEBOOKI MÄNG "PRIILIDEGA JA PRILLIDETA"

1. Facebooki mäng ”Prilldega ja prillideta” (edaspidid Mäng) toimub 24.10.2017 10.00 kuni 14.11.2017 23:59. Mängus osalemiseks saadab mängija (edaspidi Mängija) ühe foto, millel ta on prillidega ja prillideta. Foto laeb Silmalaser üles Silmalaseri Facebooki lehele ja mängija hakkab ausal viisil koguma enda esitatud fotole like’.

2. Mängus loositakse välja 2 vaheauhinda (100€ väärtuses Silmalaseri kinkekaart) ja 1 peaauhind (300€ väärtuses Silmalaseri kinkekaart). Auhindu ei ole võimalik vahetada raha vastu. Kinkekaartide eest on võimalik soetada Silmalaseri teenuseid ja Silmalaseris müüdavaid tooteid.

3. Vaheloosi auhinnad võidab see Mängija, kes on kogunud 1 nädala jooksul kõige rohkem Facebooki like’ enda Silmalaseri lehele üles laetud fotole. 

4. Peaauhinna võidab Mängija, kes on kogunud enda pildile kõige rohkem Mängu perioodi lõpuks, mis on 14. november.2017 kella 23:59.

5. Like’ide kogumiseks on lubatud vaid ausad ja mitte tasustatud viisid. Keelatud on like’i kogumisel nn like’i robotite kasutamine ja like’ide ostmine. Mängu korraldajal on õigus kahtluse korral Mängija eemaldada ja anda auhind teisele Mängijale, kellel on vähem kogutud like’. Silmalaser teavitab reegleid rikkunud Mängijat kahtlustusest ja eemalda Mängija Mängust, kustutades tema foto. Silmalaser pole kohustatud reegleid rikkunud Mängijale esitama täiendavaid põhjendusi.

6. Mängu korraldab Dr Kai Noor Silmakabinet OÜ, Katusepapi 6, Tallinn. Tegevusluba nr L03064

7. Esitades Mängus osalemiseks foto, nõustub Mängija Mängu reeglite ja tingimustega.