Kampaania tingimused

 

 1. Kampaania „Võida kinkekaart“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Silmalaser OÜ (edaspidi Silmalaser).
 2. Kampaania toimub perioodil 25.05. – 12.06.2023 (kaasa arvatud).
 3. Kampaania perioodil loosib Silmalaser Osalejate vahel välja ühe kinkekaardi vääringus 1200 eur. Loosimises osalevad kõik, kes on broneerinud laseroperatsiooni eeluuringu aja vahemikus 25.05-11.06.2023 (edaspidi Osalejad). Auhind loositakse juhuvaliku alusel 15.06.2023.
 4. Kampaania raames saab loosimises osaleda iga Osaleja ühe korra.
 5. Kampaania käigus võidetud Auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale Auhinna maksumust rahas. Kinkekaardi eest saab tasuda vaid Silmalaseri hinnakirjas olevate teenuste eest. Kinkekaardi eest ei saa osta prille ega päikeseprille.
 6. Kui Auhinna võitjaga ei ole Korraldajast olenemata põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 3 (kolme) tööpäeva jooksul, siis on Silmalaseril õigus jätta talle auhind välja andmata ja loosida Kampaanias Osalejate hulgast välja uus võitja.
 7. Võitjaga võetakse ühendust telefoni ja/või e-kirja teel ühe tööpäeva jooksul peale auhinna loosimist ning lepitakse kokku auhinna kättesaamise viis.
 8. Loosimises ei saa osaleda Silmalaseri töötajad ja kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.
 9. Silmalaser OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning kasutab isikuandmeid Kampaania läbiviimiseks, võitja väljaselgitamiseks ja võitjaga kontakteerumiseks.
 10. Silmalaseri privaatsuspoliitikaga ning õigustega isikuandmete töötlemisel on võimalik lähemalt tutvuda siin: https://www.silmalaser.ee/isikuandmete-tootlemine. Silmalaseril on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Silmalaseri kodulehel.
 11. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Silmalaseri teenuste kasutamise üldtingimustest, privaatsuspoliitikast ja hinnakirjast, mis on kättesaadavad aadressil www.silmalaser.ee.
 12. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste või pretensioonide korral palume pöörduda e-maili aadressil kawe@silmalaser.ee või telefonil 675 0017 (avatud E-R 9.00-18.00).