Meie eesmärk on parandada oma klientide elukvaliteeti. Silmalaser on pikima kogemusega ja suurim laserprotseduuride teostaja Eestis. Pakume laserkorrektsiooni nii lühi- kui kaugnägelikele silmadele ja paljusid teisi kaasaegse silmakirurgia protseduure – näiteks lisaläätse paigaldus, läätsevahetus ja kaeoperatsioonid. Meie juurest saab abi enamike silmahaiguste puhul.

Rõõm klientidest

Meie klientideks on aktiivsed ja positiivse ellusuhtumisega inimesed. Neid ühendab soov näha selgelt, elades prilli- ja läätsevabalt. Oleme uhked oma klienditeenindusstandardite üle, mille alustalaks on patsiendi igakülgne mõistmine, selge dialoog ning pikaajaline kogemus. Meie kliendid läbivad põhjalikud uuringud ning operatsioonidele pääsevad need kelle puhul oleme õnnestumises kindlad. Meile teeb rõõmu õnnestumine – oleme aidanud igas vanuses refraktsioonihäiretega inimesi. Edukalt.

Professionaalsus kogemusest

Silmalaseri kollektiivil kombineeritult on üle 100 aasta töökogemust ja paljud arstid on läbi viinud kümneid tuhandeid operatsioone.  Meil töötavad arstid on kõrgelt tunnustatud nii kodumaal kui ka rahvusvaheliselt. Oleme paljude rahvusvaheliste meditsiiniorganisatsioonide liikmed (American Academy of Ophthalmology, European Refractive Surgery, Euroretina jt) ja käime pidevalt täiendkoolitustel nii Eestis kui välismaal.

Parim tulemus tänu tipptehnoloogile

Kasutame oma töös ainult parimat saadaolevat tehnikat, et tagada parim tulemus. Meie tehnikaparki kuulub aparatuur juhtivatelt tootjatelt nagu Carl Zeiss Meditec AG, Ziemer Ophthalmic Systems, Haag-Streit, Oculus, Topcon, Nidek, Heidelberg Engineering.