Päikeseprillid

Päikeseprillid

Kaasaegne päikesekaitse-tehnoloogia ja mugavusele pühendunud disain

Mis on tippkvaliteet?

Kaasaegsed kvaliteetsed päikeseprillid on valmistatud vastupidavatest materjalidest, klaasid on kaetud sertifitseeritud polariseeriva kihiga. Prillidel on teaduslikult tõestatud päikesekaitse ja UV-kiirguse kaitse. Sellised kaubamärgid on enamasti pühendunud vaid päikeseprillide tootmisele.

Kvaliteetbrändid Silmalaseris

Oleme Eestis esindaja kaubamärkidele nagu Serengeti, Maui Jim ja Matsuda. Meie eksklusiivoptikale pühendunud Kawe esindussalongis on väljas kaubamärkide uusimad mudelid ja kohapeal personaalne teenindus päikeseprillide valimisel. Võimalus tellida ka optilisi päikeseprille.

Itaalia päikese all testitud

USA päikeseprillide tootja Serengeti kirjutas end päikeseprillide kuulsuste maailma spetsiaalsete autosõidu-prilidega, mille klaasid adapteeruvad muutuvate valgusoludega. Serengeti on samuti keskendunud polariseeriva tehnoloogia edasiarendamisele ja tõstnud oma prillide juures märgatavalt polariseerumise täpsust ja peegelduste vähendamise hulka. Serengeti egiid on kaasaegseim tehnoloogia koos ajatu disainiga – ülesanne, mida nad uute mudelite näol igal aastal ühe paremini täidavad.

Vaata galeriid

Jaapani hinnaline käsitöö

Jaapani prillide ja päikeseprillide tootja Matsuda kollektsioonid saab kokku võtta ühe sõnaga – ekstravagantne. Peene käsitööna valmistatud prillid paistavad silma ja eristavad nende kandja massist hetkega. Seetõttu pole ka ime, et Matsuda prilliraamid leiab tihtilugu kuulsate staaride silmade ees.

Vaata galeriid

Silmalaseri luksulik esindussalong

Aastal 2015 avasime spetsiaalselt tippkvaliteediga prillide müügile keskendunud salongi Tallinnas, aadressil Pärnu mnt 15. Kõikide pakutavate kaubamärkide puhul oleme Eestis ainuesindajad ja maaletoojad. Sel viisil on meil otsekontakt tootajaga ning võimalus on valmistada prille kliendi soovidest lähtuvalt. Kawe esinduses võtab kohapeal vastu ka optometrist ja ainsa kohana Eestis on klientidel võimalus teha silmade tervise süvauuringut Spectralis. Prillide valimisel läheneme kõikidele klientidele personaalselt.