Tippkvaliteediga optika Silmalaserist

Tippkvaliteediga optika Silmalaserist

Prillimaailma disainietalonid ja eksklusiivne käsitöö

Tule personaalsele vastuvõtule

Tule personaalsele vastuvõtule

 
1 Start 2 Complete

Võtame Sinuga ise ühendust ja lepime kokku sobiva aja kohtumiseks.

Miks valida tippkvaliteediga optika?

Kvaliteetoptika valmistajad on keskendunud vaid prillide tootmisele ja teevad seda tihti käsitööna. Märksõnadeks on unikaalne disain, aastatepikkune tootearendus ideaalse mugavuse saavutamiseks ja selgelt eristuv välimus tavaprillidest. Jah, kvaliteetoptika on kallim, kuid investeering tasub end alati ära. Kes kord on kvaliteetoptikat proovinud, see enam tavaprille ei soovi.

Tule vastuvõtule ja vaatame koos

Registreeri end siinsamas personaalsele vastuvõtule Silmalaseri Kawe optikasalongis (Pärnu mnt 15, Tallinn). Kohapeal proovime koos erinevaid prille ja meie klienditeenindajad aitavad just need, mis sobivad Sulle kõige paremini. Silmalaseri optometrist vaatab ka üle Sinu silmad ja soovi korral on samuti võimalik teha unikaalne silmade süvauuring Spectralis

Meie kaubamärgid

Silmalaser toob ainukesena Eestis maale kaubamärke nagu Lindberg, Alain Mikli, Lucas de Staël, Starck, La Font jt. Lisaks pakume päikeseprillide tootjate esirinnas olevaid kaubamärke Serengeti, Vuarnet, Maui Jim. Prillide valimisel läheneme kõikidele klientidele personaalselt ja oleme igati abiks ideaalsete prilliraamide- ja klaaside leidmisel.

Pariisi käsitöö – Lucas de Staël

Noor andekas disainer Lucas de Staël sööstis prillimaailma tippu aastal 2012, mil avas Pariisis oma isikliku prillitöökoja eesmärgiga avada uus ajastu prillide valmistamises. Tänu multidistsiplinaar-sele lähenemisele töötab Lucas de Staëli pidevalt välja uusi patenteeritud tootmisviise, mille alusel luuakse prillide prototüübid ja alles seejärel valmistatakse käsitööna tegelikud prilliraamid. Lucas de Staël prilli-raamides kasutusele võetud mitmed uued materjalid taime- ja loomariigist, kirurgiast pärit roostevabateras ja titaanium.

Vaata galeriid

Taani ajatu disain – Lindberg

Võimalus valida erinevate raami ning sangade suuruste, värvi, klaasi kujude ja lisaaksessuaaride vahel. Viimase lihvina on võimalik lasta tootjal sanga siseküljele graveerida oma nimi või muu isiklik sõnum. Lindbergi raamidel ei ilutse pea kunagi tootja logo või mõni muu iseloomulik tunnusmärk – kes teab, see teab!

Vaata galeriid

Silmalaseri luksulik esindussalong

Aastal 2015 avasime spetsiaalselt tippkvaliteediga prillide müügile keskendunud salongi Tallinnas, aadressil Pärnu mnt 15. Kõikide pakutavate kaubamärkide puhul oleme Eestis ainuesindajad ja maaletoojad. Sel viisil on meil otsekontakt tootajaga ning võimalus on valmistada prille kliendi soovidest lähtuvalt. Kawe esinduses võtab kohapeal vastu ka optometrist ja ainsa kohana Eestis on klientidel võimalus teha silmade tervise süvauuringut Spectralis. Prillide valimisel läheneme kõikidele klientidele personaalselt.