Tippkvaliteediga optika Silmalaserist

Tippkvaliteediga optika Silmalaserist

Prillimaailma disainietalonid ja eksklusiivne käsitöö

Registreeri eeluuringule

Registreeri eeluuringule

Võtame Sinuga ise ühendust ja lepime kokku sobiva aja kohtumiseks.

Miks valida tippkvaliteet?

Kes kord on kvaliteetoptikat proovinud, see tavaprille enam ei taha! Jah, kvaliteetoptika on kallim, kuid investeering tasub end alati ära.

Kvaliteetoptika valmistajad on pühendunud ainult prillide tootmisele, tehes seda tihti käsitööna. Märksõnadeks on unikaalne disain, pikk tootearendus ideaalse mugavuse saavutamiseks ja tavaprillidest selgelt eristuv välimus.

Vastuvõtul vaatame koos

Tule personaalsele vastuvõtule Silmalaseri Kawe optikasalongi (Pärnu mnt 15, Tallinn). Proovime koos erinevaid prille ja aitame Sul otsustada, millised sobivad kõige paremini. 

Soovi korral saad salongis kontrollida ka nägemist või teha silmade tervise süvauuringut Spectralis (tasulised teenused). Samuti on võimalik soetada kinkekaarte!

Meie kaubamärgid

Silmalaser esindab ainukesena Eestis optiliste prillide kaubamärke Lindberg, Lucas de StaëlStarck, Matsuda, Gigi Studios, Modo, Mykita jt.

Lisaks on meil suur valik päikeseprille tootjate esirinnas olevatelt kvaliteetkaubamärkidelt Serengeti ja Maui Jim.

Prillide valimisel on meie spetsialistid valmis andma professionaalset nõu ideaalsete prilliraamide ja –klaaside leidmisel.

Luksulik esindussalong

Silmalaseri Kawe on vaid tippkvaliteediga prillide ja päikeseprillide müügile keskendunud optikasalong Tallinnas. Oleme enamike salongis pakutavate kaubamärkide ainuesindajad ja maaletoojad Eestis. Tänu sellele on meil otsekontakt tootjaga ning võimalus lasta prille toota kliendi soovidest ja silmade eripärast lähtuvalt.

Vaata lähemalt

Kas su silmad on terved?

Ainsa kohana Eestis on Kawe optikasalongis võimalus teostada silmade tervise süvauuringut Spectralis. See mugavaim ja kiireim viis teostada silmade uuringuid annab kindlustunde ka neile, kellel silmadega üldiselt probleeme ei ole, aga kes puutuvad pidevalt kokku silmi kahjustava tööga (nt pidev arvuti kasutamine).

Vaata lähemalt

Taani ajatu disain – Lindberg

Võimalus valida erinevate raami ning sangade suuruste, värvi, klaasi kujude ja lisaaksessuaaride vahel. Viimase lihvina on võimalik lasta tootjal sanga siseküljele graveerida oma nimi või muu isiklik sõnum. Lindbergi raamidel ei ilutse pea kunagi tootja logo või mõni muu iseloomulik tunnusmärk – kes teab, see teab!

Vaata galeriid

Pariisi käsitöö – Lucas de Staël

Lucas de Staël töötab pidevalt välja uusi patendeeritud tootmisviise, mille alusel valmistatakse prillide prototüübid ja alles seejärel toimub prilliraamide käsitööna valmistamine. Tema prilliraamides on kasutusele võetud mitmed uued materjalid taime- ja loomariigist, kirurgiast on pärit roostevaba teras ja titaanium.

Vaata galeriid