Tippkvaliteediga optika Silmalaserist

Prillimaailma disainietalonid ja eksklusiivne käsitöö

Miks valida tippkvaliteediga optika?

Kvaliteetoptika valmistajad on keskendunud vaid prillide tootmisele ja teevad seda tihti käsitööna. Märksõnadeks on unikaalne disain, aastatepikkune tootearendus ideaalse kasutamismugavuse saavutamiseks ja selgelt eristuv välimus tavaprillidest. Jah, kvaliteetoptika on kallim, kuid investeering tasub end alati ära. Kes kord on kvaliteetoptikat proovinud, see enam tavaprille ei soovi.

Meie kaubamärgid

Silmalaser toob ainukesena Eestis maale kaubamärke nagu Lindberg, Alain Mikli, Lucas de Staël, Starck, La Font jt. Lisaks pakume päikeseprillide tootjate esirinnas olevaid kaubamärke Serengeti, Vuarnet, Maui Jim. Suurim valik on meie Kawe esinduses, Pärnu mnt 15. Kohapeal võtab vastu optometrist. Prillide valimisel läheneme kõikidele klientidele personaalselt ja oleme igati abiks ideaalsete prilliraamide- ja klaaside leidmisel.

Taani ajatu disain – Lindberg

Võimalus valida erinevate raami ning sangade suuruste, värvi, klaasi kujude ja lisaaksessuaaride vahel. Viimase lihvina on võimalik lasta tootjal sanga siseküljele graveerida oma nimi või muu isiklik sõnum. Lindbergi raamidel ei ilutse pea kunagi tootja logo või mõni muu iseloomulik tunnusmärk – kes teab, see teab!

Vaata galeriid

Pariisi käsitöö – Lucas de Staël

Noor andekas disainer Lucas de Staël sööstis prillimaailma tippu aastal 2012, mil avas Pariisis oma isikliku prillitöökoja eesmärgiga avada uus ajastu prillide valmistamises. Tänu multidistsiplinaar-sele lähenemisele töötab Lucas de Staëli pidevalt välja uusi patenteeritud tootmisviise, mille alusel luuakse prillide prototüübid ja alles seejärel valmistatakse käsitööna tegelikud prilliraamid. Lucas de Staël prilli-raamides kasutusele võetud mitmed uued materjalid taime- ja loomariigist, kirurgiast pärit roostevabateras ja titaanium.

Vaata galeriid

Silmadele kahjulik sinine valgus

Sinine valgus on loomulik osa igapäevaelust, mis reguleerib meie ärkveloleku režiimi. Vähesed inimesed teavad , et lisaks päikesele kiirgvad sama valgust ka ekraanid (nutitelefonid, tahvelarvutid, sülearvuti, LCD ning LED ekraanid). Liigne mitteloodusliku sinise valgusega kokkupuude põhjustab väsimust, silmade pinget ning mõnedel juhtudel ka unetust. Kui teete palju tööd erinevate ekraanide taga ja kannate prille, soovitame valida prilliklaasid, mis neutraliseerivad ekraanidelt kiirgava sinise valguse. Silmalaser pakub spetsiaalseid Crizal Prevencia prilliklaase, mis lisaks sininse valguse kaitsele võtavad ära ka ekraanide peegeldused ning parandavad kontrasti. Nii tajuvad silmad värve paremini, ei väsi ning ei lähe pingesse. 

Silmalaseri luksulik esindussalong

Aastal 2015 avasime spetsiaalselt tippkvaliteediga prillide müügile keskendunud salongi Tallinnas, aadressil Pärnu mnt 15. Kõikide pakutavate kaubamärkide puhul oleme Eestis ainuesindajad ja maaletoojad. Sel viisil on meil otsekontakt tootajaga ning võimalus on valmistada prille kliendi soovidest lähtuvalt. Kawe esinduses võtab kohapeal vastu ka optometrist ja ainsa kohana Eestis on klientidel võimalus teha silmade tervise süvauuringut Spectralis. Prillide valimisel läheneme kõikidele klientidele personaalselt.