Minu koolitee algas Tallinna 21. Koolist, mis jätkus Tartu Ülikoolis. Pisiku jätkata Arstiteaduskonnas sain oma arstidest vanematelt ja kindlasti mängis olulist rolli ka see, et meie keskkooli lennult suundusid sama eriala õppima mitmedki head kolleegid. Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna lõpetasin 1988. aastal. Arstipisik paistab mööda perekonda edasigi kanduvat, mõlemad lapsed on samuti lõpetamas arstieriala.

Erialased teadmised olen saanud Tallinna Keskhaigla Silmakliinikust, Rootsis Stokholmi Karolinska Instituudist, Inglismaalt Londoni Moorfieldi ja Hammersmithi silmakliinikutest ning Soomes Helsingi Ülikooli kliinikust. Olen võtnud osa paljudest rahvusvahelistest seminaridest Soomes, Rootsis, Itaalias, Belgias, Inglismaal, Saksamaal, Ameerikas, Jaapanis jne ning osa võtnud ka mitmetest rahvusvahelistest kliinilistest uuringutest.

Esimese töökogemuse oma erialal sain Tallinna Magdaleena haiglast, seejärel jätkasin Tallinna Silmakliinikus ning alates 1998. aastast omanimelises kabinetis. Ka algselt Magdaleena haiglas loodud silmakabinetist, mis aktiivselt tegeles diabeetikute ja nende silmamuutuste diagnostika ja raviga, kasvas välja eraldi silmakeskus. Soovist tegeleda refraktiivkirurgiaga ja luua professionaalset silmaarstide kollektiivi asutasin Silmalaseri kliiniku, mis on siiani üheks minu südameasjaks.

Isiklikud huvid on mul peamiselt seotud disainiga, aiandusega ja köögidisainiga, loomulikult armastan väga reisida.